De 1e prijs van Wilde Ganzen voor een prachtig project.

Zaterdag 11 maart 2023

Enige tijd geleden schreef Wilde Ganzen een challenge uit waarin NGO’s zoals die van ons een project dat in de steigers stond konden beschrijven en de beste projecten konden een prijs winnen. Belangrijk was dat het project vanuit de community kwam en ook gedragen zou worden door deze community.  Participatie was en is zeer belangrijk ! Onze voorzitter Eric schreef een projectplan voor de GALDEP tuin (zie info via de homepage) en dit kwam perfect overeen met de uitgangspunten van Wilde Ganzen. Tijdens de Wilde Ganzendag 2023 in Amersfoort mocht Eric tijdens een pitch van slechts 3 minuten zijn project toelichten. Kort en krachtig moest het dus zijn. Daarna nog enkele vragen van de jury en dan afwachten. Aan het einde van de dag waar we zeer interessante workshops hebben bezocht kwam de uitslag. De 3e prijs was voor een stichting met projecten in Guatamala, de 2e prijs ging naar een stichting met projecten in het zeer arme zuiden van Marokko en de 1e prijs ging naar de VDC (Village Development Committee ) en onze stichting waarbij de jury de participatie van ons dorp zeer waardeerde. Eric mocht een cheque van Euro 10.000,00 in ontvangst nemen. Een topdag, Wilde Ganzen bedankt !!