Wisseling van secretaris, Rene van Steen stopt na 16 jaar.

6 maart 2023

In de jaarvergadering van 20 januari 2023 gaf onze secretaris Rene van Steen aan dat hij na 16 jaar het bestuur van de stichting zal gaan verlaten. In deze jaren was hij altijd een steun en toeverlaat voor het bestuur en hij ging vele malen mee naar ons dorp Somita in Gambia. Verschillende omstandigheden zorgen er voor dat hij niet meer actief kan deelnemen maar hij blijft zeer zeker betrokken bij onze stichting. We willen hem bedanken voor heel veel jaren van grote collegialiteit, vriendschap en inzet. We zullen je missen in het bestuur maar weten dat we altijd op je terug kunnen vallen.

Inmiddels is er ook een opvolger, op 27 februari 2023 werd onze nieuwe secretaris Frank Lamers welkom geheten in ons bestuur.

                  
Rene van Steen                                                                     Frank Lamers