Nieuwe Corona hulpaktie voor David & Friends

Zaterdag 19 september 2020

Sinds we onze activiteiten in Gambia zijn gestart hebben we altijd contact gehad met onze vriend David. David heeft een gezinnetje en runt een hele kleine juicebar op het tarnd van Somita. Ze worden door de grote hotels constant weggedrukt en zij maken de handel voor deze “kleine ondernemers” helemaal onmogelijk. Omdat de reiswereld helemaal is stilgevallen is er voor deze mensen ook geen mogelijkheid meer om iets te verdienen. Gevolg is dat David en zijn gezin onlangs uit hun huis zijn gezet omdat ze de huur niet meer op konden brengen. Voor onze stichting reden om hem met een korte en snelle aktie te helpen voor de eerste tijd. In de uitgangspunten van onze stichting staat weliswaar dat we geen individuele personen steunen maar nood breekt in dit geval wet. We hebben hierdoor wel besloten om ook andere Gambianen die rondom David werken en wonen te helpen. Inmiddels hebben we al een bedrag van Euro 600,00 ontvangen van betrokken vrienden van onze stichting en hiermee kunnen we aan aantal mensen helpen. We sturen de bedragen naar David ( we vetrouwen hem volledig !!) en hij zorgt voor distributie van voedselpakketjes en de mensen die het heel goed kunnen gebruiken. Ook zorgt hij ervoor dat de kinderen snoepjes krijgen in deze hele moeilijke en verdrietige tijd. Heel veel hulde voor onze vriend die ons geweldig helpt in het verre Gambia.

U kunt uiteraard dit nieuwe project ook steunen: NL53ABNA0561525234 t.n.v. Dawda Stichting Gambia o.v.v. Corona Hulp David.

Hieronder enige foto’s van de eerste pakketjes die werden uitgedeeld. Op de homepage ziet u David voor en na Corona.