Manager projecten is aangesteld.

Woensdag 7 september 2022

Onlangs is er een MUO (memorandum of understanding)┬á getekend tussen onze stichting in de VDC en daarnaast tussen de VDC en Bakary Badjie. De overeenkomst regelt de aanstelling van een projectmanager t.b.v. onze projecten in Somita en heeft in eerste instantie een looptijd van 3 jaar. Bakary zal een managementtraining gaan volgen aan het MDI (Magagement Development Institute) waarvan de kosten worden gedragen door onze stichting. Het is een full-time job en zijn salaris incl. reis- en onkostenvergoeding zal GMD 6.000,00 bedragen. In Euro is dit ongeveer Euro 107,00 bedragen. Bakary was reeds werkzaam in het administratiekantoor waar5voor hij ook een accountancycursus volgde. We houden u op de hoogte van de ontwikkelingen m.b.t. dee nieuwe vaste medewerker in Somita. (zie ook “wie we zijn” > “organisatie Gambia”)