Voorzitter Eric Corstjens ontvangt koninklijke onderscheiding.

26 april 2018

Vanmorgen heeft de voorzitter van de Dawda Stichting Gambia, Eric Corstjens, een welverdiende koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Eric werd met een smoes naar het gemeentehuis gelokt vanwaar hij naar de bibliotheek werd gebracht alwaar familie, vrienden en kennissen waren samengekomen. De burgemeester van Gennep die ook zitting heeft in het comité van aanbeveling van onze stichting nam de honeurs waar en gaf een opsomming van al het vrijwilligerswerk dat Eric doet in binnen- en buitenland. Naast zijn vele werk voor onze stichting is of was Eric ook betrokken bij “de Zonnebloem”, de loopgroep van sportvereniging Vitesse, VVV Gennep, de Jungfrau Maraton, buurtvereniging de Kellerberg en de Stichting Synthese die ouderen en sociaal zwakkeren ter zijde staan met advies en hulp. Ook Johan Smedema (zie de betreffende foto hieronder) werd onderscheiden, hij is contactpersoon tussen onze stichting en de Rotary waarvan wij al veel sponsoring mochten ontvangen t.b.v. onze projecten. Morgen worden de gedecoreerden op de verjaardag van onze koning officieel ontvangen op het gemeentehuis voor een receptie. Namens iedereen feliciteren wij Eric en natuurlijk Mariette (want wat moet een man zonder zijn partner die altijd achter hem staat) met dit zeer terechte blijk van waardering.